AfreeKANA powstała także z myślą o organizowaniu imprez okolicznościowych. Bliskie sąsiedztwo centrum miasta i zaciszna okolica zarazem, sprawiają, że wnętrze AfreeKANY jest idealne zarówno na przyjęcie imieninowe, urodzinowe, przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej, Chrzcin, wszelkich rocznic i jubileuszów. Możemy zorganizować także bankiet firmowy, czy poczęstunek konferencyjny.

sala

Zapewniamy indywidualne menu, dogodne warunki, wysoki standard obsługi.

W zależności od liczby zaproszonych przez Państwa Gości, możliwa jest rezerwacja całego Klubu, bądź poszczególnych sektorów na sali.

Możliwość ustalenia specjalnego, indywidualnego menu, według życzeń Gości.
Możliwość wzbogacenia zestawu, za dodatkową opłatą, o przystawki, zimną płytę i gorące dania kolacyjne oraz napoje zimne i ciepłe, owoce oraz ciasta.
W przypadku imprez powyżej 20 osób - możliwe rabaty.
Szczegóły do uzgodnienia na miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania w wersji elektronicznej formularz Imprezy okolicznościowej w formatach:
.doc
.odt
.pdf.
Możesz go wypełnić na komputerze i przesłać na adres impreza@afreekana.pl, lub wydrukować i przynieść do naszej restauracji.

Do pobrania w wersji elektronicznej formularz stypy formatach:
.doc
.pdf.
Możesz go wypełnić na komputerze i przesłać na adres impreza@afreekana.pl, lub wydrukować i przynieść do naszej restauracji.

Całkowity dochód z imprez okolicznościowych przekazujemy na cele charytatywne.

KWIACIARNIA JOANNA

Aranżacje kwiatowe przyjęć okolicznościowych powstają
przy współpracy KWIACIARNI JOANNA.

Afreetelefon - telefoniczna rezerwacja stolika:
Każdy z naszych miłych Gości może już teraz telefonicznie zarezerwować miejsce przy wybranym stoliku. Dzięki możliwości rezerwacji miejsca wieczór we dwoje, czy kolacja z paczką znajomych będą na pewno udane, bo nie zakłócą ich niemiłe niespodzianki.

stolik

Jeżeli zatem planujesz wyjątkowe spotkanie, czy po prostu zwykłą towarzyską "pogaduchę" i chcesz mieć pewność, że znajdziesz u nas wolny stolik lub chcesz usiąść przy tym, który szczególnie przypadł Ci do gustu, wystarczy, że zadzwonisz pod numer:

032/292 66 55

i powiesz które miejsce Cię interesuje. Zamówiony stolik na pewno będzie czekał tylko na Ciebie.

Powiększ!

Swobodnie i bezpiecznie będą się czuły u nas dzieci, gdyż AfreeKANA znajduje się w budynku Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA, i nie ma bezpośredniego sąsiedztwa z ulicą. W lecie wiele przyjemności małym Gościom AfreeKANY sprawi nasz ogródek. Dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie oddać się przyjemności spotkania.

Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA

Niskie ceny, miła obsługa, oryginalne wnętrze sprawią, że Twoi Goście będą zadowoleni, a Ty zapomnisz o trudach organizacji przyjęcia i będziesz mógł cieszyć się nim wspólnie z zaproszonymi gośćmi.

Aby poznać szczegóły zadzwoń pod numer:

032/292 66 55

lub odwiedź AfreeKANĘ osobiście. Zapraszamy serdecznie!!!