AfreeKANA powstała także z myślą o organizowaniu imprez okolicznościowych. Bliskie sąsiedztwo centrum miasta i zaciszna okolica zarazem, sprawiają, że wnętrze AfreeKANY jest idealne zarówno na przyjęcie imieninowe, urodzinowe, przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej, Chrzcin, wszelkich rocznic i jubileuszów. Możemy zorganizować także bankiet firmowy, czy poczęstunek konferencyjny.

sala

Zapewniamy indywidualne menu, dogodne warunki, wysoki standard obsługi.

W zależności od liczby zaproszonych przez Państwa Gości, możliwa jest rezerwacja całego Klubu, bądź poszczególnych sektorów na sali.

Przykładowe zestawy menu:

Zestaw I
Zestaw II
Zestaw III

Możliwość ustalenia specjalnego, indywidualnego menu, według życzeń Gości.
Możliwość wzbogacenia zestawu, za dodatkową opłatą, o przystawki, zimną płytę i gorące dania kolacyjne oraz napoje zimne i ciepłe, owoce oraz ciasta.
W przypadku imprez powyżej 20 osób - możliwe rabaty.
Szczegóły do uzgodnienia na miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania w wersji elektronicznej formularz Imprezy okolicznościowej w formatach:
.doc
.odt
.pdf.
Możesz go wypełnić na komputerze i przesłać na adres kana@kana.sosnowiec.pl, lub wydrukować i przynieść do naszej restauracji.

Całkowity dochód z imprez okolicznościowych przekazujemy na cele charytatywne.

KWIACIARNIA JOANNA

Aranżacje kwiatowe przyjęć okolicznościowych powstają
przy współpracy KWIACIARNI JOANNA.

Afreetelefon - telefoniczna rezerwacja stolika:
Każdy z naszych miłych Gości może już teraz telefonicznie zarezerwować miejsce przy wybranym stoliku. Dzięki możliwości rezerwacji miejsca wieczór we dwoje, czy kolacja z paczką znajomych będą na pewno udane, bo nie zakłócą ich niemiłe niespodzianki.

stolik

Jeżeli zatem planujesz wyjątkowe spotkanie, czy po prostu zwykłą towarzyską "pogaduchę" i chcesz mieć pewność, że znajdziesz u nas wolny stolik lub chcesz usiąść przy tym, który szczególnie przypadł Ci do gustu, wystarczy, że zadzwonisz pod numer:

032/292 66 55

i powiesz które miejsce Cię interesuje. Zamówiony stolik na pewno będzie czekał tylko na Ciebie.

Powiększ!

Swobodnie i bezpiecznie będą się czuły u nas dzieci, gdyż AfreeKANA znajduje się w budynku Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA, i nie ma bezpośredniego sąsiedztwa z ulicą. W lecie wiele przyjemności małym Gościom AfreeKANY sprawi nasz ogródek. Dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie oddać się przyjemności spotkania.

Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA

Niskie ceny, miła obsługa, oryginalne wnętrze sprawią, że Twoi Goście będą zadowoleni, a Ty zapomnisz o trudach organizacji przyjęcia i będziesz mógł cieszyć się nim wspólnie z zaproszonymi gośćmi.

Akceptujemy karty płatnicze: MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA ELECTRON.

Aby poznać szczegóły zadzwoń pod numer:

032/292 66 55

lub odwiedź AfreeKANĘ osobiście. Zapraszamy serdecznie!!!